cerstve-prazena-kava.cz

Přihlášení
Nová registrace
Zapomenuté heslo


O nás

Naše firma je na trhu s kávou již přes 15 let. Od začátku její existence jsme se specializovali na dodávky kvalitní kávy, konkrétně pro restaurace a filmové cateringy. Mimo jiné jsme zajišťovali kávový catering pro známé filmové produkce jako Letopisy Narnie2, Red tails, Casino Royal.

Po několika letech zvítězila touha přistupovat k našim zákazníkům individuálněji a zprostředkovávat širší veřejnosti naše bohaté zkušenosti a povědomí o kávě. Otevřeli jsme prodejnu v Truhlářské ulici v Praze, kde se specializujeme na prodej čerstvě pražené kávy a brzy jsme spustili také e-shop.

Vyberete si u nás především  jednodruhové arabiky, gurmánské kávy s jasným původem a certifikací.

Snažíme se být profesionálem ve svém oboru. Přibližujeme zákazníkům svět kávy, kávovou kulturu a obecné povědomí o kávě. Díky individuálnímu přístupu všem rádi pomůžeme  s výběrem kávy a představíme různé způsoby její přípravy.

Náš obchod je koncipovaný ve stylu první republiky, kde zapomenete na stres všedních dní a užijete si svůj šálek kávy při rytmu swingu. 

Jsme členem sdružení Slow food, jako protiváze fast food, se zaměřením na vychutnání si okamžiku a jídla s povědomím o původu a zachováním původních výrobních metod.

Rádi vás u nás přivítáme.

S úctou,

Michal Jakoubek